Cotulla USB HOST

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Thu Dec 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Cotulla USB HOST

Post by Burster »

Co si myslite o tomto projektu, dockame se funkcniho a pouzitelneho USB HOSTu?
http://forum.xda-developers.com/showthr ... t=usb+host" onclick="window.open(this.href);return false;

Uz to tu bylo v bleskovce, ale ja bych to rad zaradil primo pod forum HD2.
Bleskovka je zde

Ja osobne jsem plny ocekavani a nalezite se pripravuji. Zbastlil jsem si zdroj pro externi zarizeni a taky ho obcas pouzivam jako emergency nabijecku.
ImageImage
Druhou fotku jsem mirne maznul, neudrzel jsem fotak vklidu.

Z kazde strany je USB female, napajen je pouze jeden, puvodne jsem chtel napajet obe USB, ale z duvodu zatezovani baterii jsem zvolil tuto moznost. K napajenemu USB se pripoji externi zarizeni (USB flash, mys, klavesnice). Na druhou stranu prijde telefon ktery je pripojen prez datove lajny. Telefon se da pripojit i na napajene USB a da ze z nej nouzove nabijet.
Nutnost je mit nabijeci baterie 1,2V. U 4x 1,5V by slo uz asi o hubu.

Pokud by nekoho zajimala orientacni cena vyrobku...
- 2x USB female - 2x 9Kč
- Krabicka - 9Kč
- Drzak baterii - 12Kč
- Plošný spoj - 170Kč za 240x300 mm (ja vyuzil 13x53mm, je blbe si kuli takove drobnosti kupovat celou desku, me kousek prinesl otec z prace ale taky si muzu kousek "vypujcit" ve skole)
- baterie nepocitam, zalezi na kapacite atd.

Samozrejme vyroba zabere nejaky cas. Nekdo si mnohem radsi koupi uz hotovy vyrobek, ale toto se asi nikde nedela. Ted jen doufam ze Cotulla dotahne praci do konce a ja najdu pro svoji krabicku vyuziti. Pri nejhorsim ji budu pouzivat jako nabijecku :wink:

EDIT:
Schema od Cotully neberte uplne vazne, neni spravne. Zde mate obrazek spravne zapojeneho USB.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest