Page 1 of 1

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 17:17
by J. Mlejnek
Nevíte někdo, jak je možné, že v kompasu nemám tlačítko "cíl"? Případně kde se dá zapnout? Stáhl jsem si manual k HD2, ale tam je popsáno jen jeho použití, nicméně já ho vůbec nemám.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 19:29
by YAMATO
Moment, jaký tlačítko "cíl"? Co to má dělat?

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:01
by Petulinek
V některých ROM není... V těch "vařených". Chce to jinou ROM...

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:04
by J. Mlejnek
Jsem předevčírem nahrával oficiální 1.66.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:22
by rein
Ja mam tiez ofico 1.66+SS a toto tlacitko to mam, hladal by som problem v google maps, nakolko toto tlacitko priamo otvara tuto aplikaciu.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:29
by J. Mlejnek
Aha, já přeinstaloval Google mapy na poslední verzi a dal ji na kartu. Že by musely být přímo v PDA?

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:34
by rein
Asi, ja som s Google maps nic nerobil, v podstate som to vyskusal, az teraz, ked som cital tento post :grin:

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Mar 21, 2010 20:59
by YAMATO
J. M., změň HKLM/Softare/HTC/DigitalCompas/IsdestinationMode na 1. Akorát stejně nevím, jak přidat cíl, naviguje mě to na něco ve vzdálenosti 1124 km...nechápu.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Apr 04, 2010 19:03
by icepoint
Přidat cíl je snadné- posun mapy google, které se otevřou po kliknutí na přidat cíl kam potřebuješ- přibliž, oddal, posuŇ, pak a daném umístění podrž prst a máš nový cíl. spíš nevím jak aktualizovat na nové google maps a vyplatí li se to, a kam to instalovat. to samé s novou opera mobile.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Sun Apr 04, 2010 20:41
by YAMATO
No to právě nefunguje, nic se neotevře. Možná právě proto, že jsem nainstaloval novější versi a přesunul na kartu.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Mon Apr 05, 2010 11:11
by icepoint
a ta stará verze zůstala ve phounu. Zkus novou odebrat a uvidíš.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Wed Apr 07, 2010 17:07
by YAMATO
Nezůstala, smazal jsem ji. Ale je to jinak, funguje to i s novější, ale musí být v PDA, ne na kartě.

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Wed Apr 07, 2010 18:22
by icepoint
Yamato: porad lame : kdyz si stahnu new googlemaps a dam nainstalovat do PDA,tak ta stara verze se odinstaluje,nebo prepise? vcetne registru atd. at v hd2 nezustane binec. neb nevim,jak pred instalaci nove verze odebrat starou?

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Wed Apr 07, 2010 18:45
by YAMATO
Mě se nepřepsala, musel jsem ji odmazat ručně. Ale jen tu z ProgramFiles. Ale registry se přepsaly. Taky zvláštní...

Nemám tlačítko navigovat na cíl v kompasu

Posted: Wed Apr 07, 2010 19:01
by icepoint
diky,takze stahnu, pred instalaci z pda z programfiles vymazu stare googlemaps, nainstaluju nove do pda a je to,dik.