HD2: info o nastavení podsvícení
Posted: Fri Mar 19, 2010 21:49
ahoj, jenom taková blbá kontrolní otázka: jaké intervaly třeba máte nastavené u HD2?
Ztlumení podsvícení
Přepnutí telefonu do režimu spánku (ptám se právě i kvůli zamykání displeye...) :geek:
Event. používáte v BsB funkci Auto Lock (Automatic lock the device when not in use) - jde u ní nastavit kdyžtak interval??
Nebo to vždy vypínáte manuálně červeným?
dík za info
Ztlumení podsvícení
Přepnutí telefonu do režimu spánku (ptám se právě i kvůli zamykání displeye...) :geek:
Event. používáte v BsB funkci Auto Lock (Automatic lock the device when not in use) - jde u ní nastavit kdyžtak interval??
Nebo to vždy vypínáte manuálně červeným?
dík za info