Page 1 of 1

HD2: info o nastavení podsvícení

Posted: Fri Mar 19, 2010 21:49
by lookass
ahoj, jenom taková blbá kontrolní otázka: jaké intervaly třeba máte nastavené u HD2?
Ztlumení podsvícení
Přepnutí telefonu do režimu spánku (ptám se právě i kvůli zamykání displeye...) :geek:
Event. používáte v BsB funkci Auto Lock (Automatic lock the device when not in use) - jde u ní nastavit kdyžtak interval?? :oops:
Nebo to vždy vypínáte manuálně červeným?
dík za info

HD2: info o nastavení podsvícení

Posted: Sun Mar 21, 2010 12:57
by Jiří Hrma
Já používám ztlumení podsvícení po 30 vteřinách a vypnutí displeje po minutě, i když je pravda, že když zařízení nepoužívám a třeba jej položím na stul, vypnu displej stejně sám přes tlačítko Power, jsem na to zvyklý.