Dial-up EnablerDisabler vs. HD2 Spravce komunikace
Posted: Wed Mar 17, 2010 16:09
Ahoj všem, mám jeden základní dotaz:
Když doinstaluji "Dial-up EnablerDisabler" (nebo třeba BsB nebo NoData, to je asi jedno) na zakázání datových přenosů, je tato app nadřazená nad vestavěného "Správce komunikace/Bezdrátové ovládání"??
Abych v tom pak měl přehled, kam kliknout a kde to zakázat... abych to nezakázal "někde" a ona mě to nějaká jiná utilita nepřebila!
Nejraději bych, kdyby šlo vše funkčně řešit v BsB, když už umí spoustu skvělých věcí... jde toto zakázání datových přenosů (data, wifi, atd.) nastavit v BsB? Protože píší "Data Connection: Enable/Disable Data connections", ale pak tam je v seznamu jen zmínka o wifi
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=589305" onclick="window.open(this.href);return false;

Když doinstaluji "Dial-up EnablerDisabler" (nebo třeba BsB nebo NoData, to je asi jedno) na zakázání datových přenosů, je tato app nadřazená nad vestavěného "Správce komunikace/Bezdrátové ovládání"??
Abych v tom pak měl přehled, kam kliknout a kde to zakázat... abych to nezakázal "někde" a ona mě to nějaká jiná utilita nepřebila!
Nejraději bych, kdyby šlo vše funkčně řešit v BsB, když už umí spoustu skvělých věcí... jde toto zakázání datových přenosů (data, wifi, atd.) nastavit v BsB? Protože píší "Data Connection: Enable/Disable Data connections", ale pak tam je v seznamu jen zmínka o wifi
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=589305" onclick="window.open(this.href);return false;