Page 1 of 1

HD2: nahrávání kousků hovoru

Posted: Wed Mar 17, 2010 10:56
by lookass
ahoj, mám jeden dotaz: existuje nějaká app, která mi nahraje třeba jen kus hovoru při probíhajícím hovoru? Znám aplikaci "Auto Call Recorder", ale u ní se bohužel jen nastaví, jestli se všechny in-out hovory mají nebo nemají nahrávat - ale třeba když si s někým volám a on mi řekne, že mi teď nadiktuje nějaký info, tak bych chtěl zmáčknout "něco" a ten kousek důležitých info si nahraju... :)
Je něco takovéhle? (před lety jsem to měl na Siemensu C45, kde se to dalo přiřadit HW tačítku při hovoru)
dík

HD2: nahrávání kousků hovoru

Posted: Wed Mar 17, 2010 13:36
by Franky52
A ona už existuje nějaká aplikace, která u HTC HD2 nahrává tel. hovory? To by byla bomba. Zatím jsem nic takového neviděl.