Page 1 of 1

Klavesnice píše symboly

Posted: Sat Mar 13, 2010 21:09
by roxtedy
čau, mám problém... Chci zapsat poznámku v kalendáři a když kliknu na kartu Poznámka, klávesnice píše místo písmen symboly...Nevíte někdo co s tím pls?

Díky