Klavesnice píše symboly
Posted: Sat Mar 13, 2010 21:09
čau, mám problém... Chci zapsat poznámku v kalendáři a když kliknu na kartu Poznámka, klávesnice píše místo písmen symboly...Nevíte někdo co s tím pls?
Díky
Díky
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/