Otačanie displeya Samsung Omnia II

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Peter Karak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 03, 2010 13:33
Zařízení: Samsug i8000 Omnia II 8GB

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od Peter Karak »

Mal som Omniu I, keď som otočil mobil kedykolvek, automaticky mi otočilo aj display. V menu bola funkcia, kde som si zapol alebo vypol funkciu otáčania displaya. Teraz ma Omniu II a otáčanie diplaya ide len na par veci (spravy, email, opera, IE, atď).
Moja otázka znie:
Je nejaký program na Omniu II ako je aj na HTC, kde si zvolím čo chcem, čo nechcem, kedy chcem otáčať. Kľudne mi stačí aj jedno HW tlačidlo nastaviť.
Na HTC som našiel kvantum ale na Omnii mi nefungujú.
Ďakujem.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od sh.a.rk »

Na omniu je ich kvantum :-) staci nainstalovat htc kniznice pre gsenzor a potom ti pojdu vsetky. Skus napr. Gyrator.
Peter Karak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 03, 2010 13:33
Zařízení: Samsug i8000 Omnia II 8GB

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od Peter Karak »

Na tie HTC knižnice sluzi ten gyrator, alebo ten uz je na tu rotaciu. Lebo ja netusim ako si mam naistalovat tie HTC knižnice. Ak mozes tak mi prosko porad. Ďakujem
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od sh.a.rk »

Peter Karak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 03, 2010 13:33
Zařízení: Samsug i8000 Omnia II 8GB

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od Peter Karak »

V prvom rade sa ti chcem poďakovať za radu. Ale ešte mám jednú otázku.
Všetko mi funguje dobre, aj som si nainštaloval gyrator aj Change screen. Aplikácie displej otáčajúcu, ale tu je ten problém. Otáčajú displej presne do opačnej strany. Vždy je to hore nohami. Neviem to nijak nastaviť. Ak mozeš prosim ťa porad.

Ď
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od KVARK »

A zkoušel jsi AE Button Plus? Je schopen jednoduše přeprogramovat jakékoli tlačítko a můžeš si samozřejmě nastavit, na jakou stranu se ti displej otočí (napravo, nalevo nebo i vzhůru nohama)
Peter Karak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 03, 2010 13:33
Zařízení: Samsug i8000 Omnia II 8GB

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od Peter Karak »

Dik za radu. Tento software je super otočí mi displej ako chcem. Ale aj tak by som sa rad vrátil k myšlienke otáčať to G-senzorom. Niektoré aplikácie a aj hry využívajúce G-senzor by som chcel funkčne a keď mi funguje opačne je to zle. Ešte raz dik
Uživatelský avatar
mrazik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 24, 2010 7:30
Zařízení: Samsung Omnia II 8GB
Kontaktovat uživatele:

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od mrazik »

Asi muj dotaz bude vypadat hloupě po všech těch odpovědích na otáčení displeje, ale přesto se zeptám. Mám telefon druhý den, takže se zatím oťukáváme, ale displej se mi neotoči a neotoči - při ničem.Myslel jsem, že když to má ten "správný" senzor, tak se to bude točit samo minimálně v smskách,mailech apod.Dcera má nokii 3250 a ta otáčí displej sáma bez nastavování téměř na každé obrazovce :wink: a ten muj ani ťuk :-( Prosím o radu - je to normální, nebo nefuguje a je to na reklamaci ? Díky
16:00 - oprava - ted jsem si pouštěl video od samsungu - helikoptery - a tam otačení fungovalo. Takže senzor asi funguje, teď jen kde to zapnout :?:
shi-tzu
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 03, 2010 8:58
Zařízení: HTC Touch 3G

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od shi-tzu »

Peter Karak píše:Dik za radu. Tento software je super otočí mi displej ako chcem. Ale aj tak by som sa rad vrátil k myšlienke otáčať to G-senzorom. Niektoré aplikácie a aj hry využívajúce G-senzor by som chcel funkčne a keď mi funguje opačne je to zle. Ešte raz dik
Ahoj,
mám stejný problém jako ty.Když použiju jakýkoliv program který umí nastavit gsenzory,tak mi převrátí obraz na displeji vždy vzhůru nohama.Už jsem z toho na nervy :-(.
Radek
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od sh.a.rk »

Mozno ti pomoze otacat ho opacnym smerom a tym ho zmaties a otoci sa ti spravne. :-). Ak nma program nejake viditelne nastavenia ,tak urcite ich najdes v registroch.
shi-tzu
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 03, 2010 8:58
Zařízení: HTC Touch 3G

Otačanie displeya Samsung Omnia II

Příspěvek od shi-tzu »

no právě že jsem žádné takové nastavení nenašel v žádném programu a v registrech netuším,kde by to mohlo být :-(
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti