Problémy

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

Problémy

Příspěvek od psychopat »

Ahoj opět všem, tak jsem si se svou omnií pro již několik dnů hrál a tentokrát jsem narazil na problémy na které jsem zde odpověď opravdu nenalezl pokud Vás tedy mohu poprosit o radu budu velmi vděčný.
1. chtěl jsem si v registrech nastavit nějaké úpravy viz zde zmiňovaný problém, použil jsem program PHM, k němu mám dotazy dva na webu jsem naše lke stažení verzi pro PC a verzi pro Pocket PC, k čemu je ta počítačová? nainstalovala mi jakési prostředí ve kterém je možné pouze odebírat programy. K té v programu po spuštění jsem viděl klasicky záložky registrů ale nelze se do nich dostat poradíte mi prosím kde co jak mám nastvit abych mohl registry upravovat?
2. je možné někde něco nastavit aby se mi při psaní sms na soft. klávesnici při otočení přístroje položila na ležato? toto se mi podaří pokud vysunu hardwarovou a v tomto případě je to již trochu zbytečné.
3.dále bych se rád zeptal jestli je někde možné předdefinovat nastavení nového plánu v kalendáři? stále musím upravovat že chci připomenutí a že jej chci né 15 min a méně apod?
4. stáhl jsem si prográmek SMS brána, po odeslání sms napíše že je vše ok ale ta adresátovi nedorazí, víte jak na to?
5. v advanceconfig jsem si konečně našel možnost aby mi chodili doručenky a nemusel jsem to pokaždé aktivovat. byla zde i volba nastavit pri odeslání a při doručení víte co je tím myšleno?
6.je možné někde nastavit aby bylo první písmeno v sms velké? toto funguje pouzepři T9
7. toto jsem zde již viděl že se řešilo při aktivaci automatického podsvícení se dysplej občas zezelená s tím asi nic neprovedu ikdyž i v zelené nevypadá špatně.
8. dále bych se rád zeptal, stáhl a nainstaloval jsem si spb backup ale při výběru kam se uloží záloha mi to vždy nabídne jen moje zařízeni a my documents kde samozřejmě není dost místa a nelze toto změnit nevíte jak vybrat pamětovou kartu?

Velmi Vám všem děkuji za pomoc , ahoj
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Problémy

Příspěvek od HADES »

ad 2) je to možné pomocí programu Gyrator a upravených driverů HTCsensor...zbytek si určitě najdeš
ad 6) na WM6.5 to tak je i při vypnuté XT9, na WM6.1 to nefungovalo
ad 7) taktéž pomůže pouze upgrade na WM6.5

k dalším dotazům bohužel nemám odpovědi --- každopádně strýček Google je určitě vědět bude
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

Problémy

Příspěvek od psychopat »

Aspon tobě děkuji za nějaké ty odpovědi. Opravdu jsem se snažil na spoustu věcí nalézt nějaké ty odpovědi ale poslední dobou jsem velmi zaměstnaný a nemám stále jen čas hledat odpovědi, telefon potřebuji k práci a rád bych aby mi co nejlépe sploužil. A pokud vím, že je zde komunita která komunikátorům rozumí a má s nimi zkušenosti raději se zkusím slušně zeptat. Ještě jednou díky a ahoj
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

Problémy

Příspěvek od Borda »

Můžu se zeptat, mám problém při instalaci programů, jejichž instalačka je tvaru *.exe. Když ho spustím, tak mi to napíše, že je to neplatní aplikace... Nevíte někdo co s tím?
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Problémy

Příspěvek od sh.a.rk »

Su dva typy exe. Take co sa instaluju cez pc - active sync a druhe ktore
sa neinstaluju a len sa skopiruju do wm a spustia
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Problémy

Příspěvek od HADES »

Exe jsou většinou instalátory pro PC, kdy při připojeném zařízení přes ActiveSync se v dočasném adresáři na PC rozbalí CAB a ten se pak přenese na zařízení a následně spustí instalaci programu přímo na zařízení. Se spustitelnými exe soubory přímo na PocketPC se zas tak často nesetkáš :)
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

Problémy

Příspěvek od Borda »

chtěl jsem si naistalovat pocket translator, taj jsem našel jen exe instalačku...
normálně na PC to spustit nejde, když jsem ji nakopíroval do telefnu tak to z telefonu taky spustit nešlo a když si otevřu v NPS přístroj a instalace tak tam vidím jen CAD soubory a k tomu exe se tam prostě nedostanu...

-- pát bře 19, 2010 10:55 --

konkrétně jsem si chtěl nainstalovat - Kapesní slovník v 1.1
a) jsem stáhl instalačku na PC tak jsem to sice na CP měl, ale nikde jsem nenašel možnost jak to převést do telefonu
b) stáhl jsem si do telefonu instalačku přímo pro telefon, spustil ji a vypsalo mi to chybu bez jakýchkoliv detajlů
c) když si sputím Active-sync, tak tan v přidat/odebrat jesem nešel možnot jen odebrat volba přidat mi tam tak nějak chybí...
Moc jinejch možností mne nenapadá, nebo nevíte o nějakým slovníku, kterej by na B7610 fungoval?
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Problémy

Příspěvek od _Ja »

Mě Pocket Translator 2005v.1.1.10 chodí v pohodě. Musíš ho nainstalovat na kartu, do PPC se nevejde.
Už ho tam mám dlouho, ale tuším že jsem ho instaloval přes AS :wink:
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů