Page 1 of 1

Reader a diakritika

Posted: Wed Mar 03, 2010 11:03
by honefr
Dobrý den, z http://palmknihy.cz/www/" onclick="window.open(this.href);return false; jsem si stákl knihu ve formátu epub ale na mém HD2 se kniha ukazuje bez diakritiky místo toho se ukazuje "?"
P?erývan? se nadechla a pohlédla dol? na své p?edloktí.
Nevíte někdo co s tím? Děkuju.

Reader a diakritika

Posted: Wed Mar 03, 2010 15:21
by RejPal
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 23#p148523" onclick="window.open(this.href);return false;

Reader a diakritika

Posted: Wed Mar 03, 2010 17:21
by honefr
Velké DÍKY, problém vyřešen. A pardon že jsem kvuli tomu založil nové téma když už to tu je. :oops: