Page 1 of 1
HD2: dotaz k SOFT RESET
Posted: Tue Mar 02, 2010 16:39
by lookass
Zadar odborníci, mám dotaz: když po zásazích v registrech (a možná i po obyč. instalaci cab) to vyžaduje SOFT RESET, je jedno, jestli ho udělám přes doinstalovanou aplikaci "Touch_X_reset_and_wifi.cab" a nebo musím přímo tlačítkem pod krytkou??
dík
HD2: dotaz k SOFT RESET
Posted: Tue Mar 02, 2010 16:51
by Matta
Mělo by být jedno,tlačítko pod krytem jsem použil jednou,při nějakém kousanci...

HD2: dotaz k SOFT RESET
Posted: Tue Mar 02, 2010 16:53
by htctester
je to uplně jedno jestli použiješ aplikaci,nebo vyndáš baterku a nebo hledáš propisku aby jsi použil tlačítko pod krytem