Page 1 of 1

HD2: dotaz k SOFT RESET

Posted: Tue Mar 02, 2010 16:39
by lookass
Zadar odborníci, mám dotaz: když po zásazích v registrech (a možná i po obyč. instalaci cab) to vyžaduje SOFT RESET, je jedno, jestli ho udělám přes doinstalovanou aplikaci "Touch_X_reset_and_wifi.cab" a nebo musím přímo tlačítkem pod krytkou?? :smile:
dík

HD2: dotaz k SOFT RESET

Posted: Tue Mar 02, 2010 16:51
by Matta
Mělo by být jedno,tlačítko pod krytem jsem použil jednou,při nějakém kousanci... :grin:

HD2: dotaz k SOFT RESET

Posted: Tue Mar 02, 2010 16:53
by htctester
je to uplně jedno jestli použiješ aplikaci,nebo vyndáš baterku a nebo hledáš propisku aby jsi použil tlačítko pod krytem