Page 1 of 1

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 2:33
by krata
Ahoj,
chtěl bych si udělat nějaké tlačítko na tooday, nebo v programech, či tak nějak. Zkrátka abych nemusel vytahovat stylus, když potřebuji resetovat zařízení (OmniaPro).
Jak na to? Našel jsem si aplikaci A-A Reset Manager, ale to musí být v adresáři Windows a neumím si od toho udělat někam přístupného zástupce na jedno či dvě tapnutí. Prokousávat se až do Windows se mi nechce.

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 6:58
by matelkoxxl
Ach jaj... Ako to, že si nevieš spraviť zástupcu? Ja používam ten program na automatický reštart každé ráno a pri inštalácii mi to spravilo zástupcu aj v Start - Programy.
Alebo tuto - http://ppcsoft.narod.ru/english/" onclick="window.open(this.href);return false; máš utilitu psShutXP. Toto si nainštaluješ, máš na to aj kopec skinov a keď potrebuješ spraviť SR, podržíš iba tlačítko Power (to, ktorým celkom vypínaš prístroj) a ono ti vyskočí také okno, ako ked vypínaš Windows XP a tam máš na výber...

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 16:38
by krata
Zástupce mi udělat nejde možná proto, že ten program A-A Reset se neinstaluje, pouze se nakopíruje reset.exe do adresáře Windows.
Ale mohu mít i starou verzi. Mrknu po novější, nebo zkusím tem druhý program.

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 18:35
by HADES
Zástupce pro spustitelné soubory dělám přes Total Commander. Kurzorem vybereš požadovaný soubor, poté zvolíš File, >>>>>, Create shortcut a následně vybrat umístění Windows/Nabídka Start. Poté se zástupce objeví v seznamu programů

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 21:02
by krata
Jo do adresáře "nabídka start". Já jsem trubka. Dík (a jde to i v Průzkumníkovi).

Jak si udělat přístupnější měkký reset?

Posted: Wed Feb 24, 2010 21:20
by jacek
používám toto : viz přiložený cab soubor