Page 1 of 1

Equalizer

Posted: Thu Feb 18, 2010 20:29
by Iceman111
Čaute lidi nevite o nějakem šikovnem equalizeru. Zkousel jsem nejake verze SRS WOW HD a nešel zvuk. Tak kdyby někdo měl něco ověrěného na Omnii2 rád uvítám.

Equalizer

Posted: Thu Feb 18, 2010 20:55
by Svestka
SRS WOW HD neplní funkci ekvalizéru ale dokáže velice zlepšit zvuk + některé jeho nastavení lze použít místo ekvalizéru. Každopádně pohledej na modaco nebo na i900.cz jelikož jsou upravené verze tohoto skvělého programu právě pro Omnie (verze z i900 je plně funkční i na nových omních)

Equalizer

Posted: Fri Feb 19, 2010 7:26
by Iceman111
Stahl jsem si z Omnie 1 R2VS a maji to ve spatnem rozliseni mam to jen pres ctvrt displaye a stejne se mi zdalo ze to vubec nereaguje ,tak budu asi pokracovat v patrani.

Equalizer

Posted: Fri Feb 19, 2010 21:32
by sh.a.rk
Iceman111 wrote:Čaute lidi nevite o nějakem šikovnem equalizeru. Zkousel jsem nejake verze SRS WOW HD a nešel zvuk. Tak kdyby někdo měl něco ověrěného na Omnii2 rád uvítám.
To wow urcite na O2 funguje a vysledky su urcite rozoznatelne asi si mal nejaku zlu verziu