Equalizer
Posted: Thu Feb 18, 2010 20:29
Čaute lidi nevite o nějakem šikovnem equalizeru. Zkousel jsem nejake verze SRS WOW HD a nešel zvuk. Tak kdyby někdo měl něco ověrěného na Omnii2 rád uvítám.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/
To wow urcite na O2 funguje a vysledky su urcite rozoznatelne asi si mal nejaku zlu verziuIceman111 wrote:Čaute lidi nevite o nějakem šikovnem equalizeru. Zkousel jsem nejake verze SRS WOW HD a nešel zvuk. Tak kdyby někdo měl něco ověrěného na Omnii2 rád uvítám.