BlackBerry na HD2
Posted: Sun Feb 14, 2010 14:05
Zdravím právě jsem objevil toto videjko
http://www.youtube.com/watch?v=nhklipHuPss
a chci se zeptat jestli nevíte kde stáhnu takový program ktery by mi z WM udelal BB .)
Díky předem
http://www.youtube.com/watch?v=nhklipHuPss
a chci se zeptat jestli nevíte kde stáhnu takový program ktery by mi z WM udelal BB .)
Díky předem