Page 1 of 1

BlackBerry na HD2

Posted: Sun Feb 14, 2010 14:05
by Lupik
Zdravím právě jsem objevil toto videjko

http://www.youtube.com/watch?v=nhklipHuPss

a chci se zeptat jestli nevíte kde stáhnu takový program ktery by mi z WM udelal BB .)

Díky předem :)

BlackBerry na HD2

Posted: Sun Feb 14, 2010 14:10
by Matiniela
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=5606272" onclick="window.open(this.href);return false;

byl tam přímo odkaz :wink:

BlackBerry na HD2

Posted: Sun Feb 14, 2010 14:12
by Lupik
tak nakonec sem to rozchodil, ale dela mi problem ta registrace..