Skyfire 1.5.0.1 a OH
Posted: Sat Feb 13, 2010 18:55
Tak jsem se těšil, že se pomocí Skyfire budu moci dívat na OH a ono to hlásí, že vysílání je pouze pro území ČR. Nemá někdo nějaké řešení?
Nebo našel někdo nějakou jinou možnost, jak se na OH na HD2 dívat?
Nebo našel někdo nějakou jinou možnost, jak se na OH na HD2 dívat?