Page 1 of 1

Skyfire 1.5.0.1 a OH

Posted: Sat Feb 13, 2010 18:55
by jarsou
Tak jsem se těšil, že se pomocí Skyfire budu moci dívat na OH a ono to hlásí, že vysílání je pouze pro území ČR. Nemá někdo nějaké řešení?
Nebo našel někdo nějakou jinou možnost, jak se na OH na HD2 dívat?