Documents
Posted: Sat Feb 13, 2010 10:21
Dnes jsem si počeštil sense přes registry ale záložka Documents je ňáká divná přrd všema nápisama se ukazuje IDS a ty nápisy jsou divné. Na tomto odkazu je pod těma všema tipama lehký seznam manila souborů ve kterých se nachází počeštění Sense.
A nevíte někdo ve kterém souboru se nacházi documents
Že bych si to poopravil sám 
A nevíte někdo ve kterém souboru se nacházi documents