Page 1 of 1

Documents

Posted: Sat Feb 13, 2010 10:21
by honefr
Dnes jsem si počeštil sense přes registry ale záložka Documents je ňáká divná přrd všema nápisama se ukazuje IDS a ty nápisy jsou divné. Na tomto odkazu je pod těma všema tipama lehký seznam manila souborů ve kterých se nachází počeštění Sense.
A nevíte někdo ve kterém souboru se nacházi documents :?: Že bych si to poopravil sám :wink:

Documents

Posted: Sat Feb 13, 2010 10:33
by Petulinek
Myslím že stejný problém bude u záložky ebooks v novém Sense. Jedná se o neoficiální beta verze tak to holt není dokonalé, a asi ani zmapované, co se týká těch manila fajlů...