Page 1 of 1

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Posted: Wed Feb 10, 2010 19:34
by jtfcobra
Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE/3G prosím o radu jak dostat do verze 2.07TMO aplikaci co nastavuje automaticky nastaveni GPRS atd....?Moc prosim

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Posted: Wed Feb 10, 2010 20:48
by Qwerts
V telefonech HTC je dodávána aplikace Connection Setup, rovněž od HTC, která by připojení měla nastavit automaticky po prvním spuštění, nebo hard resetu podle Vašeho operátora.

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Posted: Wed Feb 10, 2010 21:02
by jtfcobra
Bohužel v této verzi 2.07 není nemužu ji nekdě stáhnout?

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Posted: Wed Feb 10, 2010 21:09
by Qwerts
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=1911612" onclick="window.open(this.href);return false; post #5

Prosím o radu automatické nastavení GPSR/EDGE

Posted: Wed Feb 10, 2010 21:46
by jtfcobra
To je bohužel staré prosím novější kde najdu