Page 1 of 1

Možnosti nastavení HTC Favorite People

Posted: Wed Feb 03, 2010 16:10
by Libunda
Pánové, měl jsem kdysi při stisknutí favorita možnost volat, nebo odeslat SMS.
Teď mi při stisknutí tlačítka začne hned vytáčet. Nemůžu to nastavení nikde najít.
Mluvím o té klasické záložce ve Senze

Možnosti nastavení HTC Favorite People

Posted: Wed Feb 03, 2010 16:20
by Matta
Musíš už při vkládání kontaktu zvolit co chceš.Čili odebrat,znovu vybrat a pak máš možnosti:
Ukázat kartu kontaktu,volat nebo psát sms.U sms je ještě možnost volby čísla u kontaktu s více možnostmi,
na které číslo psát.

Možnosti nastavení HTC Favorite People

Posted: Wed Feb 03, 2010 16:24
by Libunda
JJ, to je přesně ono. Děkuju

Možnosti nastavení HTC Favorite People

Posted: Sat Feb 13, 2010 13:25
by roman69
Nebo klikneš na šedé políčko se jménem a zobrazí se ti karta kontaktu.