Linux pro Topaz?
Posted: Wed Feb 03, 2010 9:20
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte nějakou Linuxovou distribuci která by jela na Diamondovi 2? Například zde:
http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=209" onclick="window.open(this.href);return false;
sem našel Linux pro Uniho, ale pro Topaze sem ještě žádný nenašel.
Mimochodem byl bych radši za nějakou distribuci která se dá převážně ovládat prstama.
Děkuji předem za odpověď.
chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte nějakou Linuxovou distribuci která by jela na Diamondovi 2? Například zde:
http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=209" onclick="window.open(this.href);return false;
sem našel Linux pro Uniho, ale pro Topaze sem ještě žádný nenašel.
Mimochodem byl bych radši za nějakou distribuci která se dá převážně ovládat prstama.
Děkuji předem za odpověď.