Page 1 of 1
Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti
Posted: Tue Feb 02, 2010 15:38
by doctorf
Zdravím,
máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji.
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA ... cerna.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti
Posted: Tue Feb 02, 2010 15:44
by Libunda
Osobně si myslím, že není dobrý. Například nezakryje ostrou hranu fotoaparátu. Já si koupil na eBay průhledný gumový a je mnohel lépe zpracovaný ( lépe vykrojené části ap.)
http://cgi.ebay.com/CLEAR-FLEXISHIELD-G ... 414ca50515" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti
Posted: Tue Feb 02, 2010 16:27
by hil
Přesně ten mi přišel z amazonu, zezadu má takovou stylovou "diamantovou" mřížku...
Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti
Posted: Tue Feb 02, 2010 19:56
by Libunda
Já mám bez té mřížky, je to jiný typ, ale každopádně je těch typů dost, stačí vybírat. Jen ten výše uvedený mi přijde "nijaký" .
Zadní kryt pogumovaný Brando - zkušenosti
Posted: Sun Feb 28, 2010 11:56
by lookass
a dá se koupit i někde u nás?? líbil by se mi...
mimochodem, vejde se s ním do toho pouzdra?
