Page 1 of 1

Jak na kopírování textu?

Posted: Mon Feb 01, 2010 21:43
by robsol
možná jsem nešika (zcela určitě :tlem: ), ale nedaří se mi nijak zkopírovat text např. z mailu do schránky a poté někam jinam. Prostě mi vybraný text nejde nijak prstem označit. Jde to vůbec? Se stylusem na WM6.1 s tím nebyl žádný problém.
díky za radu

Jak na kopírování textu?

Posted: Mon Feb 01, 2010 21:53
by rein
Pridrz prst na texte v kontextovej nabidky daj vybrat a az potom mozez oznacit text :wink:

Jak na kopírování textu?

Posted: Mon Feb 01, 2010 22:19
by YAMATO
Sláva, nejsem jediný, kdo to řeší. A nejsem jediný, kdo v tom možná vidí jednu z poměrně mála chyb HD2...a kupodivu v principu není v samotném displayi, ale v neužití Magnifieru v celém systému.