Page 1 of 1

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 17:32
by Mauik
celkom zaujimavy mod, skusal uz niekto?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483" onclick="window.open(this.href);return false;

doplnene :wink: : Na xda fore sa objavil novy mod pre Manilu 2.5. Viacmenej jednoduchsie upravuje rozlozenie ikon, ktore sa teraz robilo cez zasah do registrov. Defaultne je nastavených 16 odkazov na programy na hlavnej obrazovke, navyse je rozsirene znazornenie udalosti kalendara, zmena rozlozenia programov v ponuke start. viac na horeuvedenej adrese, vratane obrazkov :wink:

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 17:39
by Libunda
Mnooo, mohl si se taky rozepsat, o co jde a třeba hodit i něco česky. Teď musí lidi surfovat na xda a překládat, aby pochopili... :???: A nakonec třeba zjistí, že se jich to vůbec netýká a nezajímá !!
EDIT: OK, mnohem lepsí

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:11
by anawarr
ten způsob zobrazení schůzek je velmi zajímavě a dobře řešen.

btw: neumím anglicky, proto se zeptám. ten cab dole provede všechny popsané změny?

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:13
by YAMATO
To je určitě změna k lepšímu, pakliže to ovšem nepřinese nějaký bug.

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:32
by jarysek120
je to celkem dobre a dokonce to zobrazuje vsechny ikonky... konecne... :grin:

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:34
by motas
je to dobré, akorát se to nemá ráno se zmeškanými hovory na hlavní obrazovce :-(

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:38
by anawarr
nejde mi zaregistrovat se na xda (nerozumím antispamové otázce). nemohl byste někdo ten cab hodit sem?

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:40
by jarysek120
me se tam nezobrazujou :)

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 19:51
by motas
no právě :-). Jestli myslíš zmeškaný hovory, tak právě na to je cab, aby se zobrazovaly, ale s tímhle modem to nefunguje.

Manila mod

Posted: Sun Jan 31, 2010 20:03
by jarysek120
tojo ja vim ale to nepotrebuju... staci zmacknout na telefon a hned je tam mam ne?