Page 1 of 1

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Posted: Thu Jan 28, 2010 11:58
by Pokinator
Dobrý den,

Mám jen malý dotaz...Nainstaloval jsem si ROM 6.5 (Verze 2.17.707., jiná na můj telefon nefunguje, takže nevím jestli někdo tuto verzi má a poradí mi) a vše funguje bez problému, akorát úvodní obrazovka mě trápí. Pokaždé když kliknu na rychlé zobrazení spuštěných programu v horním panelu a následně kliknu zpět na úvodní obrazovku hodiny se posunou o hodinu dozadu a následně se přetočí na správný čas+ještě poskočí minuta...navíc pod hodinami se mi ukazuje úplně jiná teplota než ta která je v okně s počasím...

Nevíte čím to je? jak se tohoto neduhu zbavit? hodiny mi až tak nevadí spíš to nesprávné ukazovaní teploty...Díky moc za rady...

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Posted: Thu Jan 28, 2010 12:19
by Mezek
Hodiny se řeší například zde .

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Posted: Thu Jan 28, 2010 14:35
by Jess
Pocasie tu : http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... asie+na+D2" onclick="window.open(this.href);return false;

Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5

Posted: Thu Jan 28, 2010 20:27
by Pokinator
Díky moc:)