Page 1 of 1

čeština na 2.17.707.1

Posted: Fri Jan 22, 2010 18:54
by Pokinator
Dobrý den,

už jste zkoušel někdo nahrát češtinu na ROM verzi 2.17.707.1? a popřípadě jak to šlapalo?
Díky moc...

EDIT: samozřejmě myslím češtinu která je určena na verzi 2.16.479.1....nikdo nezkoušel?:/