Page 1 of 1

nefunguje karta HUDBA- problém vyriešený

Posted: Wed Jan 20, 2010 21:10
by bmac
vobec mi nechce načítať mp3 z pamäťovej karty cez kartu hudba a ani už neprehrá tie 2 pesničky čo tam boli ked som ho kupil. Ked idem cez správcu súborov tak to prehrá. Cez knižnicu mi ani pamäťovu kartu nenačíta.Nepotrebujem to surne, ale ked to má ísť, nech to ide.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned led 24, 2010 21:11) --

dik za pomoc

tak som vymazal hudbu čo som tam mal...dal som inú a išlo to :grin: