Page 1 of 1

Problém s Hands-Free

Posted: Mon Jan 18, 2010 7:48
by šámot
ahoj, mám jeden problém.
nemůžu nijak mojí omnii donutit, aby vytáčela čísla přes HF, přitom hovor nebo hudba bez problémů.
na předchozím PDA to šlo a takto šly ovládat i aplikace.
díky za každou radu, tom.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 21, 2010 13:42) --

to vážně nikdo nevolá pomocí Hands-free?!