Page 1 of 1

Klávesové zkratky ...

Posted: Sun Jan 17, 2010 17:06
by TIePEK
lidi nemáte na tento přístroj nějaké rady ohledně klávesnice ... :)
už jsem si změnil soubor na českou diakritiku ... :)
pak vím jak se dělá otazník ... držet ALT a zmáčknou ten otazník xD ...
pak jak vypnout xT9 ALT+Shift

JAK "vypnuti" T9 udelal zasahem do registru:
Go to: HKLM\System\CurrentControlSet\Control\layouts\e0010409
Edit: Ime File from \Windows\XT9ime.dll to \Windows\compime.dll
Edit Layout Text from Samsung Keypad to COMP IME


pokud někdo znáte další pls sem s nima ...

Klávesové zkratky ...

Posted: Sun Jan 17, 2010 18:21
by Svestka
2x zmáčknutí funkční klávesy jako je alt nebo shift se tato funkce dá do lock módu a píšete jako by tato klávesa byla stále zmáčknutá až do jejího opětovného zmáčknutí, címž tuto funkci uvolníte.

P.s. Jistě to už většina lidí zná ale už jen z principu celistvosti topicu to tady dávám.