Page 1 of 1

Odpajanie Bluetooth po jednom hovore

Posted: Sat Jan 16, 2010 21:09
by CSCicus
Mam DVD Kenwood DNX-9240BT a mam taky problem ze po kazdom hovore sa mi odpoji bluetooth a uz sa nepripoji Touch pro fungovalo prefektne ako aj topaz aj blacksone. Len by som chcel poradit ci nietko nevie co mam skusit co prestavit v registroch. Dakujem

Odpajanie Bluetooth po jednom hovore

Posted: Sat Jan 16, 2010 21:54
by HADES
Integrovaný Parrot - tady bych hledal problém. Zkus aktualizovat firmware DVD, jestli to teda nějak jde :)

Odpajanie Bluetooth po jednom hovore

Posted: Sat Jan 16, 2010 21:56
by CSCicus
No ten som pozeral je tam najnovsi aky sa da zohnat a to verzia 1.7 to je vrzia bluetooth potom sa zvlast aktualizuje cele dvd media cast aj ta je najnovsia ale ta nato asi nebude mat vplyv

Odpajanie Bluetooth po jednom hovore

Posted: Sun Jan 17, 2010 10:01
by HADES
Co sem se díval tak nemají Omnii Pro v compatibility listu. Zkusil bych se asi dotázat přímo výrobce na supportu, tam ti řeknou víc