Page 1 of 1

mail sense

Posted: Tue Jan 12, 2010 17:27
by Mauik
Urcite to tu uz bolo ale neviem to v tych stovkach prispevkov najst. Otvaranie mailu v sense tuknutim na jeho nahlad fungovalo v pohode. po prvom HR to zrazu nefunguje. Co s tym?
dik

nj, neviem ci skor SR nepomohol. aj tak dik. necham to tu, mozno sa este nejaki sikovni ako ja najdu :tlem:

mail sense

Posted: Tue Jan 12, 2010 17:43
by qendorf
zamkni/odemkni telefon a pak tento topic smaz .)