mail sense
Posted: Tue Jan 12, 2010 17:27
Urcite to tu uz bolo ale neviem to v tych stovkach prispevkov najst. Otvaranie mailu v sense tuknutim na jeho nahlad fungovalo v pohode. po prvom HR to zrazu nefunguje. Co s tym?
dik
nj, neviem ci skor SR nepomohol. aj tak dik. necham to tu, mozno sa este nejaki sikovni ako ja najdu
dik
nj, neviem ci skor SR nepomohol. aj tak dik. necham to tu, mozno sa este nejaki sikovni ako ja najdu