Page 1 of 1
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 8:20
by mystif
Při spuštění se mi načtou programy. Zvolím program, který chci sledovat a celou dobu mi to píše Otevírání... a nic už se dál neděje. Není potřeba mít ještě něco instalovaného aby to chodilo? Spouštím to na síti 3G
Díky moc
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 9:10
by Petulinek
Já zkoušel dvě verze, jedna mi nechodila stejně jak píšeš, druhá mi funguje. Jedná se o 1.2.0 build 1833
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 9:55
by Petulinek
Verze 1.2 je v minimalne 2 buildech, jeden funguje, ten druhy (nejak 1965 nebo tak nejak) ne...
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 12:05
by Franky52
poslední sestavení SPB TV 1.2 je 1980 a jede bez problémů
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 13:26
by lacop
Potvrdzujem vyššie napísané. Aj u mňa SPB TV v1.2.0. Build 1980 funguje bez problémov.
Spb TV
Posted: Tue Jan 12, 2010 22:49
by mystif
Paráda už to jede ale teda spíš se to seká než že by se na to dalo koukat ...

)) zkoušel jsem jen na G zítra testnu na 3G
Spb TV
Posted: Wed Jan 13, 2010 7:48
by slawski

Ahoj jake programy na tom jedou?
Spb TV
Posted: Wed Jan 13, 2010 9:23
by jarysek120
spb tv 1.2 taky bez problemu cesky je tam myslim jen 24 a to musis dat kod na registraci.. ale je tam dost sportovnich..
Spb TV
Posted: Wed Jan 13, 2010 12:45
by Franky52
Registruje se celý program SPB TV, ne televizní programy. Bohužel, Rusáci na nás, i přes dřívější ujišťování, že okruh stanic v češtině rozšíří, kašlou. Je tam jen ČT24 a pak ještě slovenská TA3. Ale taková hudební hitparáda na nějaké arabské televizi, to je "paráda"!
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 9:41
by krehla
ct24 tam nemam

zato ta3 ano a spoustu dalsich arabskych, angl, nemeckych atd... daji se nejak programy dodat nebo zalezi jen na spb...? stahnul jsem si to kvuli olympiade a ono prd

por. znate nejaky jiny programek na tv?
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 11:59
by jarsou
ČT24 teď po dobu olympiády není volně v zahraničí přístupná, proto ji asi vyřadili. Mně také zmizela.
Nainstaluj si Operu Mobile - viz diskuse
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=17771" onclick="window.open(this.href);return false;
a pak můžeš ČT24 na
http://www.ct24.cz" onclick="window.open(this.href);return false; normálně přijímat.
Bohužel olympiádu jsem nikde volnou, která by chodila, nenašel, protože naši to nevysílají ve Flashi, ale v Silverlightu, což žádný z mobilních prohlížečů ani programů neumí. Škoda....
Pokud by někdo nějaké vysílání našel, budu velice rád!!!!
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 13:08
by krehla
ve flashi je tady
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/" onclick="window.open(this.href);return false; ale opera mi to nechce prehrat a ie to nacita a nacita ale nespusti

Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 14:00
by jarsou
Jojo, o tom jsem psal v diskuzi k Opeře. Asi použili vyšší verzi Flashe, než je v Opeře...
Bohužel jinou stránku jsem nenašel, němci nás k sobě nepustí....
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 14:26
by Qaz
Zkuste to přehrát ve Skyfire (ať už flash nebo silverlight). V tomhle prohlížeči jsem se díval v pondělí na živý přenos představení WP7 na MWC ze stránek microsoftu což bylo v Silverlightu a šlo to v pohodě

.
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 17:36
by krehla
tak ve skyfire funguje ale nejde nic spustit: "Litujeme tento program neni kvulu omezenym autorskym pravum dostupny ve vasi zemi." Da se to nejak obejit?
Spb TV
Posted: Thu Feb 18, 2010 23:28
by jarsou
asi ne, Skyfire pracuje nejspis jako Opera turbo pres jejich server a ten je v USA a ne v EU... Zkousel jsem najit televize s OH v USA, ale ani ty nesly.