Page 1 of 1

Rotace displeje tlačítkem send

Posted: Thu Jan 07, 2010 12:04
by dada09
Ahoj, nemáte někdo vyzkoušený postup jak namapovat na dlouhý stisk tlačítka send rotaci displeje?
Po úpravě v HKLM sice vidím v setinngs buttons nabídku rotate screen, ale není na výběr žádné tlačítko.
Díky za radu.

Rotace displeje tlačítkem send

Posted: Thu Jan 07, 2010 12:11
by Milan Pištělka
Na mapování tlačítek je nejlepší AEButtonPlus

Rotace displeje tlačítkem send

Posted: Thu Jan 07, 2010 12:14
by fido_cz
Presne jak pise Milan. Rotaci uz ma v sobe, muzes si ji dat na jakekoli tlacitko a i si urcit uhel otoceni.

Rotace displeje tlačítkem send

Posted: Thu Jan 07, 2010 13:48
by dada09
AEButtonPlus znám, ale stačilo by mi pouze toto tlačítko a přišlo mi zbytečné kvůli tomu instalovat další program.
Na Diamondu2 jsem tuto funkci používal a mám dojem, že jsem někde na XDA viděl, že nějaká cooked ROM to umí.