"Nelze inicializovat fotoaparát...
Posted: Mon Jan 04, 2010 23:50
Ahoj, když jsem chtěl zapnout fotoaparát, tak mi vyskočila tato hláška: "Nelze inicializovat fotoaparát. Selhalo nastavení fotoaparátu". Už se Vám to někomu stalo, případně jak jste tento problém odstranili? Nechce se mi dělat hardreset, i když mám vše zálohované, protože bych musel opět instalovat programy, které používám
Díky za radu.
-- doplnění předchozího příspěvku (leden 4, 2010, 11:59 pm) --
Provedl jsem obnovu z včerejší zálohy a vše je již v naprostém pořádku. Nevím, zda to může mít souvislost, ale dnes jsem instaloval demo verzi programu SlideIT včetně jazykové úpravy a program PowerSMS.
-- doplnění předchozího příspěvku (leden 5, 2010, 11:03 am) --
Právě jsem zjistil, že po instalaci nové Opery (Opera_Mobile_10_WM_beta_2u.cab) se objeví tato zmiňovaná chybová hláška a nelze používat fotoaparát. Když jsem Operu 10 odinstaloval, fotoaparát opět běží bez problémů.
-- doplnění předchozího příspěvku (leden 4, 2010, 11:59 pm) --
Provedl jsem obnovu z včerejší zálohy a vše je již v naprostém pořádku. Nevím, zda to může mít souvislost, ale dnes jsem instaloval demo verzi programu SlideIT včetně jazykové úpravy a program PowerSMS.
-- doplnění předchozího příspěvku (leden 5, 2010, 11:03 am) --
Právě jsem zjistil, že po instalaci nové Opery (Opera_Mobile_10_WM_beta_2u.cab) se objeví tato zmiňovaná chybová hláška a nelze používat fotoaparát. Když jsem Operu 10 odinstaloval, fotoaparát opět běží bez problémů.