Page 1 of 1

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Posted: Mon Jan 04, 2010 23:50
by Spinner
Ahoj, když jsem chtěl zapnout fotoaparát, tak mi vyskočila tato hláška: "Nelze inicializovat fotoaparát. Selhalo nastavení fotoaparátu". Už se Vám to někomu stalo, případně jak jste tento problém odstranili? Nechce se mi dělat hardreset, i když mám vše zálohované, protože bych musel opět instalovat programy, které používám :evil: Díky za radu.

-- doplnění předchozího příspěvku (leden 4, 2010, 11:59 pm) --

Provedl jsem obnovu z včerejší zálohy a vše je již v naprostém pořádku. Nevím, zda to může mít souvislost, ale dnes jsem instaloval demo verzi programu SlideIT včetně jazykové úpravy a program PowerSMS.

-- doplnění předchozího příspěvku (leden 5, 2010, 11:03 am) --

Právě jsem zjistil, že po instalaci nové Opery (Opera_Mobile_10_WM_beta_2u.cab) se objeví tato zmiňovaná chybová hláška a nelze používat fotoaparát. Když jsem Operu 10 odinstaloval, fotoaparát opět běží bez problémů.

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Posted: Wed Jan 06, 2010 12:10
by gill88
no me to taky dela.zkusim to s tou operou teda

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Posted: Wed Jan 06, 2010 13:57
by Petulinek
To je hodně zvláštní, mně běžela Opera 10 beta 2 v pohodě na 1.61 i na Miri, PDAVIET i Topix ROMkách bez takovýchto problémů...

"Nelze inicializovat fotoaparát...

Posted: Wed Jan 06, 2010 14:14
by Spinner
Zkusil jsem změnit místo instalace Opery 10 z paměťové karty do přístroje a výsledek je stále stejný, tzn. že nelze inicializovat fotoaparát. Je to škoda, protože ta nová Opera se mi moc líbila.