Velikost textu při psaní emailů
Posted: Mon Jan 04, 2010 14:11
Nevíte někdo kde to zmenším? Píše mi to hrozný krávy
) Text samotného emailu jsem upravil na malé a v pohodě, ale když píšu já tak je to fakt obří. Kde se velikost upravuje prosím?
Díky
Díky