Page 1 of 1

Velikost textu při psaní emailů

Posted: Mon Jan 04, 2010 14:11
by mystif
Nevíte někdo kde to zmenším? Píše mi to hrozný krávy :-)) Text samotného emailu jsem upravil na malé a v pohodě, ale když píšu já tak je to fakt obří. Kde se velikost upravuje prosím?

Díky

Velikost textu při psaní emailů

Posted: Sun Jan 10, 2010 17:03
by Jiří Hrma
Start/Nastavení/Systém/Displej a záložka Velikost textu.