Myslím tím VoIP pomocí SIP protokolu, 802.cz je jeden z českých poskytovatelů, bohužel ho převzala Rio Media a značně zhoršila podmínky (tarifikace už není 1+1, atd...) .
-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 02, 2010 21:22) --
Ano na Diamondu jsem použil 00315433_RAPHAEL_VoIP_A6qG.zip a 00315433_SipConfigTool_2_0_1_MH4S.cab .
Dovolal jsem se přes 3G i WiFi, jenže druhá strana mě slyšela, já ji ne.
Potom jsem přišel na to, že musím zesílit zvuk u sebe ještě někde jinde, ne pro telefon, ale tuším multimedia nebo tak nějak.
A navíc mi vadilo, že jsem v podstatě nevěděl, jestli volám mobilem (GSM) nebo SIP.
U Simbianu je to krásně vidět do poslední chvíle - globus u telefonu a vytáčené číslo se objeví ve tvaru
[email protected]
-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 22, 2010 20:31) --
Tak už jsem to zprovoznil, 802.cz mi jede, jen pár drobností:
číslo musím zadávat i s 00420,
a hlavně, VoIP používá zadní reprák, takže bez sluchátek se tam volající slyší v ozvěně.
Jak to vyřešit zatím nevědí ani na xda....
