Automatické vypnutí podsvícení
Posted: Tue Dec 29, 2009 0:52
POtřeboval bych, aby mi Omnie po např třech minutách vypla podsvícení displeje, ale zůstala dále běžet se vším všudy a dala se probudit do nezamčeného stavu jakýmkoliv tlačítkem. Kdybych ji chtěl zamknout, tak bych použil tlačítko na zamknutí.
Podle logiky nastavení to tak jde udělat, když jde nastavit, aby se na zařízení ztřeba po třech minutách zhasl displej volbou vypnut podsvícení a u nabídky vypnout zařízení dám: vždy zapnuto.
Jenže je tu jeden problém. Nastavení "vypnout podsvícení" způsobí jen to, že se sníží jas displeje, ale stále svítí celkem dost a zbytečně vybíjí baterku. Nevíte někdo, jak udělat aby volba vypnout podsvícení opravdu vypínala displej, bez žádných dalších kroků jako vypnutí wifi, zamykání atd atd.
Podle logiky nastavení to tak jde udělat, když jde nastavit, aby se na zařízení ztřeba po třech minutách zhasl displej volbou vypnut podsvícení a u nabídky vypnout zařízení dám: vždy zapnuto.
Jenže je tu jeden problém. Nastavení "vypnout podsvícení" způsobí jen to, že se sníží jas displeje, ale stále svítí celkem dost a zbytečně vybíjí baterku. Nevíte někdo, jak udělat aby volba vypnout podsvícení opravdu vypínala displej, bez žádných dalších kroků jako vypnutí wifi, zamykání atd atd.