standartni tema
Posted: Mon Jul 24, 2006 7:55
panove mozna me vyhodite s timto tematem ale na mpx200 wm2003 mate na vychozi obrazovce u klavesy start na displeji logo wm.jak jste ho tam dostat?mam facade 1.10 cz a papzrus 1.3.10cz.diky moc olda 