Page 1 of 1

standartni tema

Posted: Mon Jul 24, 2006 7:55
by olda
panove mozna me vyhodite s timto tematem ale na mpx200 wm2003 mate na vychozi obrazovce u klavesy start na displeji logo wm.jak jste ho tam dostat?mam facade 1.10 cz a papzrus 1.3.10cz.diky moc olda :)

Posted: Sat Sep 30, 2006 23:19
by e-v@n
Vo wm 2003 to asi nepojde je to len vo wm 5.0 a neda sa to niako zrusit ani zmenit.

Posted: Sun Oct 01, 2006 7:48
by Tomáš Kubec
Je to i ve WM 2003SE. Například Motorola MPx220.