Samovolné připojování k netu ? Ne.

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od Mezek »

Možná by ti vyhovovalo tady ten program.
Oficiální stránky.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od datinko »

Fajn programík, na tu konfiguráciu v roamingu keď človek chce nechať MMS aktívne a zvyšok odpojiť je fajn,
ale nefunguje úplne spoľahlivo pri odpájaní. Napr po aktualizácii počasia 3G neodpojí, zostane aktívne. A keď si to človek nevšimne... Žerie to dosť baterku. Človek aby stále myslel na to, aby sa odpojil.. Toto som u E66 riešiť nemusel.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od Mezek »

Automatické odpojování se snad vyřeší, a další verze již bude OK. Ale hlavně dokáže spolehlivě zamezit připojení k netu. Kdo nemá datový tarif může využít.
Odzkoušeno na manželčině D2 na 100%.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od lookass »

tomasmedek píše:Ach jo. Tak po sté: já chci, aby se připojil jen když mu to dovolím a především aby se po připojení laskavě odpojil. Nechci pořád kompletně odstřihávat telefon od dat. Můj ideál toto:

MMS - aktivní stále, doma i na roamingu, bez dotazu + po připojení odpojit + nevšímat si tohoto bodu v jiných aplikacích
GPRS/EDGE/3G - připojení pouze po potvrzení, po ukončení aplikace či aktualizaci AUTOMATICKÉ odpojení
OPERA - proskenuj sám wifi, je-li v dosahu známá wifi, na nic se dál neptej a užij ji; není-li zeptej se, zda můžeš použít mobilní data
POČASÍ - je-li v dosahu wifi, kterou znáš, aktualizuj přes ni, není-li v dosahu, aktualizuj přes mobilní data, ale pak se od nich ODPOJ!!! Na roamingu na to zapomeň.

Toto nastavit v jiných systémech otázka 30 sekund, u HD2 o tom už 14 dní diskutujeme a přemlouváme se, že to, že to nejde, je vlastně skvělá vlastnost.
Tak tohle je přesně stukturovanej dotaz, jak bych i já (a asi mnoho dalších z nás!) byl spokojenej: můžete na něj začít PROSÍM odpovídat? Ale opravdu jen na něj, ať se to jednou pro vždy vyřeší k plný spokojenosti :!: Prosííím

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 25, 2010 11:35) --
Mezek píše:Možná by ti vyhovovalo tady ten program.
Oficiální stránky.
Manila Dial-up Enabler/Disabler v0.6
Tenhle prográmek mám připravený, ale jen si to ujasním:
A. Když ty data zakážu, tak se nepřipojí i přes to, že je nastavený ten časový limit?
B. Když nechám data připojená, ale s limitem odpojení např. 30s, tak např. proběhne automatická aktualizace počasí a za 30s po nečinnosti se odpojí?
Ptám se kvůli roomingu... protože si myslím, že funkce Počasí má právě význam v cestě po Evropě! Takže by mi "nějaký drobný" za data při roomingu nevadily, ale musel bych mít jistotu, že se po těch 30s odpojí!

Jinak vím, že v BsB jdou data taky zakázat, ale jak už tu zaznělo: ty se buď zakážou a nejde nic a nebo povolí a pak jde zase vše...? Tzn. ve chvíli, kdy bych někde v Itáli aktualizovat počasí, tak bych musel ručo data povolit, udělat aktualizaci a zase ručně data zakázat?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od Mezek »

Nevím jak v této verzi Manila Dial-up Enabler/Disabler v0.6, ale jeho problém je zatím v tom, že se právě nedokáže odpojit. Možná je to již opravená verze. Momentálně u sebe nemám telefon na kterém to je nainstalovaný.
Když zakážeš data, není myslím přístupná záložka s intervalem odpojením. Jak říkám nemám telefon u sebe abych se mohl kouknout, až večer.

Více zde.

Já osobně nepoužívám, ale manželka, chtěla veškerá data zablokovat, mimo MMS, a na to je 100%. Víc neporadím.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Samovolné připojování k netu ? Ne.

Příspěvek od lookass »

tak kdybys to večer potestoval, byl bych ti vděčnej :)
dík...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů