Page 1 of 1
HD2 - Hard-SPL
Posted: Thu Dec 24, 2009 6:31
by jacek
HARD - SPL na HD2 bude uvolněn, možná ještě dnes

, více zde :
http://wmpoweruser.com/?p=11555" onclick="window.open(this.href);return false;,
hezký dárek

HD2 - Hard-SPL
Posted: Thu Dec 24, 2009 16:13
by hudyss
Ja uz na nej cekam jako na smilovani bozi. Ale kdyz koukne clovek na XDA, tak vse je zatim v testovani a kdy ho uvolni se poradne nevi.
HD2 - Hard-SPL
Posted: Thu Dec 24, 2009 16:26
by mvp
A proc cekas - jeste k tomu jak na smilovani ? Vzdyt fleshovat muzes horem dolem - horsi vec je ze neni poradne cim , ale to uz je jina otazka ....

HD2 - Hard-SPL
Posted: Thu Dec 24, 2009 16:30
by hudyss
No pres tu Gold card se me moc nechce a mam navic brandovanej od T-Mobile, tak toho moc neflashnu. Spis bych nejakou Energy ci ROMeoS /i kdyz dela jen pro HTC s HW klavesnici/

HD2 - Hard-SPL
Posted: Thu Dec 24, 2009 16:57
by mvp
Pres Gold je to zcela jednoduche a bez problemu , navic ani neporusis puvodni spl ... no hlavne ale zadna rom na flashnuti krom originalu neni ..... nejserioznejsi s tech co tam presuntuji "soon" a podobne nesmysly je l3v5y .... od toho jedineho se da cekat neco smysluplneho - ostatni jsou jen bastlici ....