Omnia II - Sygic 2009 připojování ?
Posted: Tue Dec 22, 2009 15:38
to si aGPS stahuje data o satelitoch. To sa nastavuje v systeme a nie v navigacii
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/