Flash ROM - rada pro nováčka

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
DirtyKing
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:27
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS Black

Flash ROM - rada pro nováčka

Příspěvek od DirtyKing »

Ahoj,
chtěl bych Vás poprosit o radu. Přecházím od Symbianu k WM, telefon mám Touch Diamond a chtěl bych si tam nahrát nějakou dobrou romku s WM 6.5.(6.1., se mi nelíbí). Nějak sem zatím co sem pátral nenašel nějakej slušnej návod na flash ROM, tak bych Vás chtěl poprosit, jestli mě někam navedete :)

Druhá věc o kterou bych chtěl poprosit - poraďte mi nějakou doboru ROM s WM 6.5.X (čím novější, tím lepší), pokud možno CS, ale pokud žádná dobrá není, nebudu se zlobyt ani za EN :smile:


Díky moc, téma se tu už určitě probíralo 1000x, ale lepší ze sebe udělat blbce a zeptat se, než být pak blbec furt :grin:

Hezký den, Dirty.
Brixik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 23:10
Zařízení: HTC Diamond
Kontaktovat uživatele:

Flash ROM - rada pro nováčka

Příspěvek od Brixik »

Já používám BsB 6.5.1 a jsem s ní velice spokojenej
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=506533" onclick="window.open(this.href);return false;

máš tam i návod jak si jí tam můžeš dát
DirtyKing
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv říj 29, 2009 10:27
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS Black

Flash ROM - rada pro nováčka

Příspěvek od DirtyKing »

Super díky, jen ještě s tím návodem bych chtěl pomoci, neumím anglicky, nemáš něco českého? :) a jaké je riziko při flashi?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 22, 2009 7:27) --

A ještě mám dotaz k té ROM co si mi doporučil :) Je tam TouchFlo 3D? Docela se mi to prostředí zamlouvá :)

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 27, 2009 7:29) --

Tak sem pár romek vyzkoušel a nakonec sem zkusil tu BSB a musím říci, že ta je fakt nej :) Jen, že to nemá to TouchFlo je škoda, protože ta windowsí today se mi moc nezamlouvá :)
vlodzina
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 01, 2010 12:30
Zařízení: HTC Touch2

Flash ROM - rada pro nováčka

Příspěvek od vlodzina »

Ahoj všem mám HTC Touch2 a chtěl bych si tam hodit touchflo 3d je to vůbec možné? Jestli jo mohl by tu někdo hodit odkaz na ztažení díky moc. vlodzina
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti