HTCAlbum.exe problem
Posted: Sun Dec 20, 2009 20:15
Zdravim, na uvod neviem ci robim dobre ak zakladam novy thread ale skusim..
mam takyto problem.. nainstaloval som IGO8 do zariadenia, vo fotkach mi pribudlo cca 80 novych fotiek z IGO8, rozne male ikonky, obrazky, prkotiny atd.. odinstaloval som igo, manulane dal prec tie nove fotky, ikony atd. ale teraz ked idem v Sense na FOTOGRAFIE A VIDEA, ALBUM, ALBUMY - tak mi vyhodi error chyba s programom HTCAlbum.exe.. skratka, neviem sa dostat medzi albumy!! obcas vyhodilo aj chyba s manilla.exe.... skusal som aj soft reset ale nic.. do HR sa mi moc nechce..
PS: pred instalovanim Igo som este skusal tweak na odstranenie dvojitych fotiek, ked som isiel do AlBUMY, klikol na vsetky fotky a nastavil ich ako oblubene.. please help ako sa dostat opat na albumy..
mam takyto problem.. nainstaloval som IGO8 do zariadenia, vo fotkach mi pribudlo cca 80 novych fotiek z IGO8, rozne male ikonky, obrazky, prkotiny atd.. odinstaloval som igo, manulane dal prec tie nove fotky, ikony atd. ale teraz ked idem v Sense na FOTOGRAFIE A VIDEA, ALBUM, ALBUMY - tak mi vyhodi error chyba s programom HTCAlbum.exe.. skratka, neviem sa dostat medzi albumy!! obcas vyhodilo aj chyba s manilla.exe.... skusal som aj soft reset ale nic.. do HR sa mi moc nechce..
PS: pred instalovanim Igo som este skusal tweak na odstranenie dvojitych fotiek, ked som isiel do AlBUMY, klikol na vsetky fotky a nastavil ich ako oblubene.. please help ako sa dostat opat na albumy..