Omnia II - kde hledat ikonku od BT freedom keyboard 2
Posted: Tue Dec 15, 2009 11:07
Zdravim, sem tu novacek,a le nikde sem to tu nenasel a sem i novacek s Omnii II, tak snad mi pomuzete...
koupil sem si Omnii II a k tomu Freedom Universal Keyboard2
zacal sem instalovat podle manualu, ale po restartu zarizeni se pise, ze mam jit do:
Start menu - click on settings - click on system tab - a tam mam videt ikonku od klavesnice (programek na aktivaci)
takze na omnii II jdu pres start, pak nastaveni a kam ted, vsude kde jsem byl na webu, tak maji v tomto miste neco jako ovladaci panely ve Win XP, ja tam mam nastaveni telefonu jako takovyho ale asi s polozkama od samsungu, takze nevim kde mam ikonku od klavesnice hledat...?
koupil sem si Omnii II a k tomu Freedom Universal Keyboard2
zacal sem instalovat podle manualu, ale po restartu zarizeni se pise, ze mam jit do:
Start menu - click on settings - click on system tab - a tam mam videt ikonku od klavesnice (programek na aktivaci)
takze na omnii II jdu pres start, pak nastaveni a kam ted, vsude kde jsem byl na webu, tak maji v tomto miste neco jako ovladaci panely ve Win XP, ja tam mam nastaveni telefonu jako takovyho ale asi s polozkama od samsungu, takze nevim kde mam ikonku od klavesnice hledat...?