Page 1 of 1

Start Menu WM 6.5

Posted: Tue Dec 15, 2009 9:23
by marek1
Jak udelat to aby scrollovani ve Start Menu bylo rychlejsi ?

Dik za tip.

Start Menu WM 6.5

Posted: Tue Dec 15, 2009 12:01
by Jiří Hrma
Já na WVGA displejích používám tuhle úpravu, se kterou je skrolování o něco rychlejší než při klasickém vzhledu, a tohle uspořádání mi maximálně vyhovuje.

Start Menu WM 6.5

Posted: Tue Dec 15, 2009 12:55
by marek1
hm, takze je to spatnou otimalizaci v danne ROM, ze je to tak pomale scrollovani ?

Jirko to tvoje rozmisteni jsem pouzival nejaky cas a moc mi nevyhovovalo, bylo tam malo ikon na plose.
Kdyby ten seznam byl v mensich radkach tak by to bylo asi lepsi.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 15, 2009 12:57) --

Nejde nekde v registrech zmenit rychlost scrollovani ???

Start Menu WM 6.5

Posted: Tue Dec 15, 2009 13:03
by Pavel Niderle
Dej si tuto ROM a nebudeš litovat. Je rychlá a zatím nejlepší, co jsem měl. Mám cca 1,5 měsíce.

RUU_Duttys_Topaz_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R1_LP

Start Menu WM 6.5

Posted: Tue Dec 15, 2009 13:24
by nosferatak
Používám taktéž od Duttyho ale R6 a dohral jsem tam češtinu a absolutně paráda. Rychlá a stabilní.