Page 1 of 1
Start Menu WM 6.5
Posted: Tue Dec 15, 2009 9:23
by marek1
Jak udelat to aby scrollovani ve Start Menu bylo rychlejsi ?
Dik za tip.
Start Menu WM 6.5
Posted: Tue Dec 15, 2009 12:01
by Jiří Hrma
Já na WVGA displejích používám
tuhle úpravu, se kterou je skrolování o něco rychlejší než při klasickém vzhledu, a tohle uspořádání mi maximálně vyhovuje.
Start Menu WM 6.5
Posted: Tue Dec 15, 2009 12:55
by marek1
hm, takze je to spatnou otimalizaci v danne ROM, ze je to tak pomale scrollovani ?
Jirko to tvoje rozmisteni jsem pouzival nejaky cas a moc mi nevyhovovalo, bylo tam malo ikon na plose.
Kdyby ten seznam byl v mensich radkach tak by to bylo asi lepsi.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 15, 2009 12:57) --
Nejde nekde v registrech zmenit rychlost scrollovani ???
Start Menu WM 6.5
Posted: Tue Dec 15, 2009 13:03
by Pavel Niderle
Dej si tuto ROM a nebudeš litovat. Je rychlá a zatím nejlepší, co jsem měl. Mám cca 1,5 měsíce.
RUU_Duttys_Topaz_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R1_LP
Start Menu WM 6.5
Posted: Tue Dec 15, 2009 13:24
by nosferatak
Používám taktéž od Duttyho ale R6 a dohral jsem tam češtinu a absolutně paráda. Rychlá a stabilní.