Nová nabídka Start

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Gizmo
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Bydliště: Praha-východ

Nová nabídka Start

Příspěvek od Gizmo »

Zdravím, mám HTC Diamond2, v původní WM6.1 ROM byla nabídka Start nahrazena Programs tabem z TouchFLO, to mi vyhovovalo, teď ve WM6.5 rom je ten hroznej "honeycomb". Nevíte někdo o nějaké alternativě za nabídku Start ve WM 6.5? Případně jak tam vrátit tu co byla původní ROM Diamonda2? Díky moc...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nová nabídka Start

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, v ofiko WM6.5 ROM od HTC je to takhle řešeno. Jediná možnost je asi nahodit nějakou neofiko ROM (D2 nemám, takže to bude chtít vyzkoušet nebo prubnout podle screenshotů u jednotlivých ROM na Xda a zjistit, která to takhle má nastaveno).
Gizmo
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Bydliště: Praha-východ

Nová nabídka Start

Příspěvek od Gizmo »

zase nechce se mi ztrácet záruku... nebo nějaký launcher namapovat na start, šlo by to?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nová nabídka Start

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Co se týče launcheru, tak ve WM6.5 funguje bez problémů QuickMenu, který vytvoří klasické kaskádové menu.
Jinak o záruku se bát nemusíš, pokud si puvodni ROM zazalohujes a pak v pripade reklamace zase zamkneš SPL a vratis origo ROM.
drsnake
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř zář 10, 2008 17:19
Kontaktovat uživatele:

Nová nabídka Start

Příspěvek od drsnake »

Ahoj, nechci zaskládat nové téma,ale je to podobné.

mám ipaq614c a WM6.5 a po dvou dnech používání už mi asi 6 přestalo reagovat tlačítko start a i ikona na displeji. Čím to je? Vždy musít přístroj vypnout a zapnout a pak je to ok.Prostě mužu na START stylusem mačkat jak chci a nic nenaběhne... !
díky
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Nová nabídka Start

Příspěvek od rein »

Pravde podobne pouzivas WkTask a ten ma v WM6.5 problemy so STARTom, musis dat start do vynimiek , alebo pouzit upraveny WkTask pre wm6.5 ktory je dostupny na XDA
Gizmo
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Bydliště: Praha-východ

Nová nabídka Start

Příspěvek od Gizmo »

Asi jsem moc náročný, ale spíš by bylo lepší něco finger-friendly... neznáte někdo?

Je zamknutí SPL náročný proces?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nová nabídka Start

Příspěvek od htcjirka »

Zamknuti SPL je opravdu otazkou chvile.
drsnake
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř zář 10, 2008 17:19
Kontaktovat uživatele:

Nová nabídka Start

Příspěvek od drsnake »

rein píše:Pravde podobne pouzivas WkTask a ten ma v WM6.5 problemy so STARTom, musis dat start do vynimiek , alebo pouzit upraveny WkTask pre wm6.5 ktory je dostupny na XDA
mám nainstalovanou WM6.5 zde z fora a ten má v sobě již WkTask a ve verzi v1.202 . Takže to asi stejně nefunguje tak jak má.

Jaký program mám dát do vyjímek? Nepřišel jsem na to co spouští start.
Díky moc
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nová nabídka Start

Příspěvek od IkE Blaster »

tuším že místo programu tam dát titulek Start
madbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 16, 2009 20:15
Zařízení: HTC Blackstone
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Nová nabídka Start

Příspěvek od madbiker »

Gizmo píše:Zdravím, mám HTC Diamond2, v původní WM6.1 ROM byla nabídka Start nahrazena Programs tabem z TouchFLO, to mi vyhovovalo, teď ve WM6.5 rom je ten hroznej "honeycomb". Nevíte někdo o nějaké alternativě za nabídku Start ve WM 6.5? Případně jak tam vrátit tu co byla původní ROM Diamonda2? Díky moc...
A nepomoze tento program? On spristupni namiesto Windows start menu HTC start menu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=547280" onclick="window.open(this.href);return false; Ja ho pouzivam na neoficialnych ROM a ide super. Rozdiel s oficialnou by nemal byt...
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nová nabídka Start

Příspěvek od radospol »

Gizmo: skus "Touch Start Menu" vyzera to velmi finger friendly.

http://www.touch-commander.com/start-menu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gizmo
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Bydliště: Praha-východ

Nová nabídka Start

Příspěvek od Gizmo »

madbiker píše: A nepomoze tento program? On spristupni namiesto Windows start menu HTC start menu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=547280" onclick="window.open(this.href);return false; Ja ho pouzivam na neoficialnych ROM a ide super. Rozdiel s oficialnou by nemal byt...
Pomohl, děkuju :) jen jedna věc mě sejří, není tam tlačítko Nastavení, nevíš jak ho tam dát?
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Nová nabídka Start

Příspěvek od rein »

drsnake píše:
rein píše:Pravde podobne pouzivas WkTask a ten ma v WM6.5 problemy so STARTom, musis dat start do vynimiek , alebo pouzit upraveny WkTask pre wm6.5 ktory je dostupny na XDA
mám nainstalovanou WM6.5 zde z fora a ten má v sobě již WkTask a ve verzi v1.202 . Takže to asi stejně nefunguje tak jak má.

Jaký program mám dát do vyjímek? Nepřišel jsem na to co spouští start.
Díky moc
Nainštaluj si tú upravenú verziu s XDA tam to funguje stopro, tá čo je tu na fóre neviem či je upravená pre wm6.5 .
Inak tvoj problém sa tu už riešil .pozi sem
madbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 16, 2009 20:15
Zařízení: HTC Blackstone
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Nová nabídka Start

Příspěvek od madbiker »

Gizmo píše: Pomohl, děkuju :) jen jedna věc mě sejří, není tam tlačítko Nastavení, nevíš jak ho tam dát?
Tak to sa tesim ;). A nastavenia mas v Touch flo na Settings Tabe je lave tlacitko "All Settings". Po tuknuti na to sa ti otvoria cele nastavenia.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů