Page 1 of 1
úpravy registrů
Posted: Wed Dec 09, 2009 21:38
by anawarr
edit: vlákno s návody jak a kde upravit registry
odemčení registrů
Posted: Wed Dec 09, 2009 21:55
by Vegan
Myslim ze odemikani se delalo snad jen u Smartfounu. Ja teda na HD2 a ani nikdy v minulosti na Aximu registry neodemikal. Edituju je pres resco exploler
odemčení registrů
Posted: Sat Jan 02, 2010 23:24
by spacirv
Naistaloval jsem ten Resco, ale nikde jsem to editování registrů nenašel.
Pod čím to tam je ? Pls
odemčení registrů
Posted: Sat Jan 02, 2010 23:32
by ospaly_muflon
Do Resca nutno stáhnout přímo z programů Registry Editor plugin (menu Options - Add-ins - Install Registry editor addon), pak bude možné přístup do registrů z úrovně výběru zařízení a ostatních složek.
Totéž zvládá bezplatný
Total Commander přímo v základní instalaci nebo freewarové bezplatné aplikace typu
PHM Registry Editor a mnoho jiných
odemčení registrů
Posted: Sat Jan 02, 2010 23:50
by spacirv
Staženo a asi i naistalováno, ale furt to tam nemůžu najít.
V total com. to taky nemůžu najít a to na mě mluví česky.
odemčení registrů
Posted: Sun Jan 03, 2010 0:25
by jirkam
v total com. "\\Moduly/registry" a tam je snad všechno
odemčení registrů
Posted: Sun Jan 03, 2010 1:13
by spacirv
Děkuji za radu, ale žádný moduly jsem tam nenašel. Dobrou
odemčení registrů
Posted: Sun Jan 03, 2010 1:19
by jirkam
složka "\\Moduly" na interní paměti
odemčení registrů
Posted: Sun Jan 03, 2010 13:34
by ospaly_muflon
Total Commander:
spusť, klikni na tlačítko zpětného lomítka \ vpravo nahoře, dostaneš se na nejvyšší úroveň složek (
http://force17.net/temp/tc01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde máš \\Plugins nebo v české verzi \\Moduly (
http://force17.net/temp/tc02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
rozklikneš, zde budeš mít "Registry", rozklikneš a jsi v klíčích registrů (
http://force17.net/temp/tc03.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
Resco Explorer:
spusť, klikni na pravou soft klávesu - Menu (
http://force17.net/temp/re01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde jsou Options (Možnosti) a Add-In (česky patrně Doplňky) (
http://force17.net/temp/re02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
A zde si buď aktivuj nebo stáhni "My registry"
přístup je pak opět z nejvyšší úrovně menu stejně jako do kterékoliv jiné složky (
http://force17.net/temp/re04.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
úpravy registrů
Posted: Sun Jan 03, 2010 14:17
by spacirv
jsou tam! Diky