Page 1 of 1

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 07, 2009 13:12
by marek1
Hoj,

neexistuje nejaka utilita, ktera umi dynamicky pretaktovat procesor D2, kdyz je to potreba.
Treba kdyz je ve Stanby rezimu, tak by ho podtaktovala na 328 MHz a naopak kdyz bych si prohlizel video,
tak by ho automaticky pretaktovala na vyssi frekvenci nez je ta zakladni [ 528 MHz ] ?

Dik za info.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 07, 2009 20:33
by Jess
nueDynamicClok :wink:

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 07, 2009 21:20
by marek1
no menit frekvence umi, ale neumi pretaktovat qualcomm 7200A
jaky jiny to umi?

Pretaktovani D2

Posted: Sun Dec 13, 2009 18:19
by Pavel Niderle
Je to asi marné, nic takového na HTC zatím neexistuje. Pídil jsem se pídil, ale bez výsledku. Na netu píšou že Qualcomm MSM72xx jde přetaktovat na 800 MHz, ale mě se to teda nepodařilo :-(

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 9:03
by marek1
A jakym programem ?

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 9:19
by Pavel Niderle
Tady na těch stránkách o tom píšou.

http://wmpoweruser.com/?p=7461" onclick="window.open(this.href);return false;

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 10:21
by marek1
No to je hezke, ale ta TOUCH PRO ma jiny procesor MSM7201A a TD2 ma MSM7200A.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 12:17
by nosferatak
No taktéž jsem zkoušel u Diamond2 vše co se dá, ale nepřišel jsem na to, doufám, že někdo na to přijde :)

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 12:45
by Pavel Niderle
Samozřejmě, že tam je popis pro Touch Pro (nejsem slepej), ale dal v diskuzi a na jiných stránkách dávají naději, že by to mohlo jít i na D2. Je to totiž stejná řada 72xx, máš to i v titulku.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 13:31
by tslany
Ono to funguje na jakýmkoliv MSM720x procesoru, ale je to úplně zbytečný protože ti to stejně LAGne, a to buďto okamžitě jakmile potvrdíš takt nebo do následujících 2 minut.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 13:51
by marek1
Tak abych to upresnil na strankach http://www.nuerom.com/" onclick="window.open(this.href);return false; jsou 2 ruzne taktovaci programy.
Prvni je "nueClockControl" tim to nejde je tam jen volba 528Mhz. A ten druhy je "nueDynamicClock" a tam uz je volba pro 728 Mhz, ale po vyberu vzdy D2 zamrzne, takze neni pouzitelny ani jeden.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 14:14
by Pavel Niderle
A co takhle HTC performance?
Ten umí aspoň 624 Mhhz a nepadá.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 14:18
by tslany
Takzvaný "perfomance.exe" je 100% fake. Pokud vidíš nějaké zrychlení, tak je to placebo, schválně si zkus nějaký benchmark

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 14:28
by Pavel Niderle
Kde jsi měl těch 724 Mhz u NueDynamicClock?Já to tam nemám

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 18:00
by marek1
Aha, tak to byl asi jiny tool. Takze nic.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon pro 14, 2009 18:09) --

Jo to byl tento: http://www.nuerom.com/BlogEngine/post/2 ... kTest.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 20:33
by Pavel Niderle
Tak odzkoušeno a odstraněno. Po nastavení 724 MHz je s D2 mrtvolka - až do resetu.

Pretaktovani D2

Posted: Mon Dec 14, 2009 21:47
by marek1
jojo co jsem rikal, ze to D2 cely zamrzne a zatim neni zadny program na overclocking HTC D2.