Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?
Posted: Sat Dec 05, 2009 0:34
Zdravím.
Stáhnul jsem si, mimochodem užitečnou, utilitku pLamp, která však není cab, ani instalační soubor, ale normální spustitelný exe soubor - prostě pustím, a aplikace jede.
Můj dotaz -- lze nějakým způsobem tuhle potvoru dostat do programů v TouchFlo? Pokud ne, doporučte jinou aplikaci která z PDA udělá baterku, ale aby byla nutná instalace.
Díky-
Stáhnul jsem si, mimochodem užitečnou, utilitku pLamp, která však není cab, ani instalační soubor, ale normální spustitelný exe soubor - prostě pustím, a aplikace jede.
Můj dotaz -- lze nějakým způsobem tuhle potvoru dostat do programů v TouchFlo? Pokud ne, doporučte jinou aplikaci která z PDA udělá baterku, ale aby byla nutná instalace.
Díky-