Page 1 of 1

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Posted: Sat Dec 05, 2009 0:34
by Konig
Zdravím.

Stáhnul jsem si, mimochodem užitečnou, utilitku pLamp, která však není cab, ani instalační soubor, ale normální spustitelný exe soubor - prostě pustím, a aplikace jede.

Můj dotaz -- lze nějakým způsobem tuhle potvoru dostat do programů v TouchFlo? Pokud ne, doporučte jinou aplikaci která z PDA udělá baterku, ale aby byla nutná instalace.

Díky-

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Posted: Sat Dec 05, 2009 8:52
by strojvudce
Spusť průzkumníka. Najdi ten .exe soubor. Vyber "kopírovat". Otevři složku Windows/Start Menu/Programs a tam dej "vložit zástupce" Pak ho případně přejmenuj.
A je to.

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Posted: Sat Dec 05, 2009 18:52
by Konig
Skvělé. Funguje to. Děkuji za radu.