Page 1 of 1
blaznivé zoomovací kolečko
Posted: Thu Dec 03, 2009 0:15
by skejpa
Při najetí do sms, foťáku apod. a při použití zoomovacího kolečka, se většinou zblázní a začne si zoomovat jak chce

neměl ste už někdo podobný problém ? podle mě je to na reklamaci ale jen se chci ujistit, že to není nějakou prkotinou...
btw: netušíte někdo jak dlouho trvá reklamace u O2 ?

blaznivé zoomovací kolečko
Posted: Thu Dec 03, 2009 13:05
by sairon
Zálohovat, pokud nepomůže HR, tak reklamace. Zeptej se v O2, jestli to můžeš poslat rovnou do VSP Data, stejně se všechny HTC posílají tam. Tím by se to dalo urychlit. Nebo zavolej do VSP Data a zeptej se přímo u nich.
blaznivé zoomovací kolečko
Posted: Thu Dec 03, 2009 16:42
by skejpa
no me jde o to, jestli je tam sance ze to do 30 dnu nestihnou :D pokud tam ta sance je, tak to natahnu jak nejvic to pujde

pokud ne, tak to poslu radsi primo do HTC servisu

Uz mi to jednou delalo na stare romce a s novou na chvili prestalo. ted to ale dela porad takze vecer zkusim asi HR a kdyztak reklamace no...
blaznivé zoomovací kolečko
Posted: Thu Dec 03, 2009 18:52
by sairon
To pochybuju. Jak jsem tak vysledoval, opravy ve VSP trvají do týdne (můj byl opraven dnes,přičemž jsem ho tam odnesl předevčírem odpoledne), takže si nemyslím, že by si O2 nepohlídali, aby tu logistiku okolo stihli během dalších tří týdnů
