Page 1 of 1

"šedivky"

Posted: Tue Dec 01, 2009 17:27
by doctorf
Zdravím,

co to prosím vás jsou ty "šedivky"? Našel jsem to na jinem fóru. To jako, že nemám kupovat Omnii II u nikoho jiného krom Samsungu a operátorů? Našel jsem ji u více prodejců na netu, kteří mají i kamenný obchod (dokonce jeden navštěvuji). Je v tom nějaký problém?

Děkuji za odpověď.

"šedivky"

Posted: Tue Dec 01, 2009 17:31
by Daidalos
Šedivky jsou telefony,které nejsou určené pro náš trh.
Obchod je většinou dováží,a solidnější dohrávají český SW.Problémy ale často začínaji u reklamace,kdy jí obchod ne moc vstřícně vyřizuje,často řekne,že je to vaše vina. Nejdřív si o tom obchodu přečti někde pár zkušeností.
Jinak já osobně šedivku vlastním a zatím žádný problém ;-) (kupováno v mobildicku)

P.S: Zkus vyhledávání,zakládání zbytečných témat je k ničemu.Pomatuji si,že aspoň jednou (určitě víckrát) je tu zodpovězeno co šedivka je. ;-)