"šedivky"
Posted: Tue Dec 01, 2009 17:27
Zdravím,
co to prosím vás jsou ty "šedivky"? Našel jsem to na jinem fóru. To jako, že nemám kupovat Omnii II u nikoho jiného krom Samsungu a operátorů? Našel jsem ji u více prodejců na netu, kteří mají i kamenný obchod (dokonce jeden navštěvuji). Je v tom nějaký problém?
Děkuji za odpověď.
co to prosím vás jsou ty "šedivky"? Našel jsem to na jinem fóru. To jako, že nemám kupovat Omnii II u nikoho jiného krom Samsungu a operátorů? Našel jsem ji u více prodejců na netu, kteří mají i kamenný obchod (dokonce jeden navštěvuji). Je v tom nějaký problém?
Děkuji za odpověď.