Page 1 of 1

Hlasitost v aplikacích

Posted: Sat Nov 28, 2009 17:17
by Pavel Niderle
Nevíte, jak nastavit ovládání hlasitosti v aplikacích (Core player atd.), tak aby byla stejná jako třeba v aplikaci youtube, FM radio? V Core je docela nechutné, když se objeví systémová hlasitost a po tapnutí je obraz minimalizovaný.