Hlasitost v aplikacích
Posted: Sat Nov 28, 2009 17:17
Nevíte, jak nastavit ovládání hlasitosti v aplikacích (Core player atd.), tak aby byla stejná jako třeba v aplikaci youtube, FM radio? V Core je docela nechutné, když se objeví systémová hlasitost a po tapnutí je obraz minimalizovaný.