Page 1 of 1
CFC je aktivní
Posted: Wed Nov 25, 2009 12:45
by V3nd4
Chtěl bych se zeptat, co znamená ta hláška na displeji poté jak vytočím jakékoliv telefonní číslo: "CFC je aktivní"?
CFC je aktivní
Posted: Wed Nov 25, 2009 13:24
by HADES
že je aktivní přesměrování...od určité doby to zobrazují všechny telefony, je to důsledek funkce, která tě upozorní na zmeškaný hovor pokud jsi mimo dosah signálu nebo máš vypnutý telefon
není se čeho bát, ukazuje to i "blbá" nokia
CFC je aktivní
Posted: Fri Nov 27, 2009 19:00
by V3nd4
Aha. Dík za odpověď.